ثبت برند تجاری و ثبت شرکت مزدا ( هولدینگ ثبت ونک )
کارشناس بانکی با بیان اینکه دولت پیشتر از بانک‌ها خواسته بود شماری از تقاضا‌های ال سی را برای روز اجرای برجام آماده کنند، گفت: مذاکرات بین بانکی از قبل برای این هزار ال سی شده بود که در روز اجرای برجام عملیاتی شد.
حیدر مستخدمین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درخصوص گشایش هزار مورد ال سی در روز اول اجرای برجام، اظهارداشت: با توجه به اینکه زمان اجرای برجام مشخص بود، دولت از همه بانک‌ها خواسته بود تعدادی از تقاضا‌های گشایش ال سی را آماده کنند.

وی افزود: مذاکرات لازم با بانک خارجی انجام و در روز اول اجرای برجام این هزار درخواست به بانک مسقط ارائه شد.

این کارشناس بانکی تصریح کرد: این اقدام در واقع مانند افتتاح برخی طرح‌های عمرانی در مناسب‌های خاص است. افتتاح طرح‌های عمرانی در دوره‌های خاص مانند هفته دولت سمبلیک است چرا که برخی از این طرح‌ها ممکن است زودتر از موعد به اتمام رسیده باشد.

مستخدمین حسینی با بیان اینکه برای این هزار درخواست ال سی از قبل با بانک‌ها هماهنگ شده بود، گفت: بنابراین همه کارهای بانکی این هزار درخواست گشایش اعتبار اسنادی از قبل انجام شد و در روز اجرای برجام با هدف اعلام رفع تحریم‌ها به یک بانک خارجی ارائه شد.

این کارشناس بانکی افزود: فرایند ارتباط با بانک‌های خارجی زمان‌بر است و بعد از رفع تحریم‌ها به صورت تدریجی روابط کارگزاری بین بانک‌های داخلی و خارجی ایجاد خواهد شد.

مشاوره امور ثبتی

نیاز به مشاوره دارید؟
با شماره های زیر تماس بگیرید.

صفحات مرتبط
مشاوره در واتس اپ