ثبت برند تجاری و ثبت شرکت مزدا ( هولدینگ ثبت ونک )

وزارت تجارت و انرژی کره جنوبی اعلام کرد که این کشور در نظر دارد تا میعانات گازی بیشتری در سال جاری از ایران بخرند و به منظور تسهیل تجارت نفت خام و میعانات گازی، یک سیستم پرداختی میان دو کشور ایجاد خواهد شد.
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، وزارت تجارت و انرژی کره جنوبی اعلام کرد این کشور در نظر دارد تا واردات میعانات گازی از ایران را در سال جاری افزایش دهد.

این وزارتخانه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما واردات نفت و گاز طبیعی از ایران به ویژه میعانات گازی این کشور را افزایش خواهیم داد.»

این بیانیه افزود دو کشور یک سیستم پرداختی به منظور تسهیل تجارت نفت خام و میعانات گازی میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های اس‌کی انرژی و هیوندای اویل بنک کره ایجاد خواهند کرد.

با لغو تحریم‌های آمریکا، واردات نفت ایران از سوی کره جنوبی در ماه ژانویه نسبت به سال گذشته 3 برابر شد اما هنوز محموله‌های صادراتی بسیار کمتر از سطح پیش از تحریم‌هاست.

بیژن زنگنه  وزیر نفت ایران روز دوشنبه گفت ایران روزانه 100 هزار بشکه نفت به کره جنوبی صادر می کند که این کشور یکی از مشتریان اصلی نفت خام ایران است و امید است که این رقم در پایان سال 2016 دو برابر شود.

مشاوره امور ثبتی

نیاز به مشاوره دارید؟
با شماره های زیر تماس بگیرید.

صفحات مرتبط
مشاوره در واتس اپ