ثبت برند تجاری و ثبت شرکت مزدا ( هولدینگ ثبت ونک )
مایکروسافت مجموعه ای از خدمات امنیتی جدید را به کاربران سرویس های کلود و تحت وب خود از جمله Office 365 و Azureارائه می دهد تا بتواند توجه شرکت های تجاری را به خود جلب کند.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از پی سی ورلد، مایکروسافت در ماه آوریل محصول جدیدی به نام Microsoft Cloud App Security عرضه می کند که به مشتریان امکان می دهد تا کنترل بیتشری بر روی داده های ذخیره شده در سرویس های کلود این شرکت داشته باشند.  این محصول با خدماتی همچون Office 365، Box, SalesForce، ServiceNow  و  Ariba سازگار است.

خدمات امنیتی کلود مایکروسافت مبتنی بر فناوری شرکتی موسوم به Adallom است که توسط مایکروسافت در سپتامبر گذشته خریداری شد.

Office 365 هم به برخی امکانات امنیتی جدید مجهز شده که با Microsoft Cloud App Security ادغام خواهد شد. این امکانات عبارتند از ارائه هشدار امنیتی در مورد فعالیت مشکوک در حساب کاربری فرد، امکان شناسایی و تشخیص دقیق کاربران خدمات Office 365 توسط بخش آی تی هر سازمان و موسسه، تعیین سطح دسترسی برای خدمات کلود و مشخص کردن خدمات ثالثی که کاربران می توانند آنها را به برنامه Office 365 متصل کنند.

مایکروسافت قبلا در سه ماهه دوم سال 2016 خدمات Lockbox را برای کاربران SharePoint Online  و  OneDrive عرضه کرده بود که فرایند شناسایی هویت کاربران خدمات کلود این شرکت را هم تقویت می کرد.

مشاوره امور ثبتی

نیاز به مشاوره دارید؟
با شماره های زیر تماس بگیرید.

صفحات مرتبط
مشاوره در واتس اپ