ثبت برند

سامانه ثبت برند و ثبت شرکت

درباره موسسه ثبت شرکت

این شرکت تنها مجموعه خدماتی دارنده iso در زمینه رضایتمندی مشتری در ایران و با بیش از 12 سال حضور مستمر در روزنامه وزین همشهری و سایر جراید کثیرالانتشار معتبر مفتخر است با داشتن بیش از 20 شعبه در سطح تهران بزرگ و عضویت در سندیکای انجمن صنفی کارفرمایان و با داشتن امکانات وسیع و کارگزارانی متخصص، اطلاعات وسیع و مهمی را در زمینه های ثبتی و مالیاتی و خدمات اداری در اختیار شما قرار دهد.

با توجه به روند قانونگرائی و استحکام قانونمندی در جمهوری اسلامی ما معتقدیم امروز باید هر فرد، یک مشاور در زمینه امور ثبتی و خدمات اداری مرتبط داشته باشد چون غالب مشکلات و مسائل پیش آمده در ادارات دارائی و ثبت و سایر ادارات محترم از بی اطلاعی مؤدی بوجود می آید لذا ما با فراهم آوردن امکانات وسیع و جمع آوری متخصصانی که بیش از یک دهه در این امور فعالیت دارند مفتخریم که سرویسی ویژه و تخصصی به مشتریان محترم داده و به اطلاع شما برسانیم که کار را باید به کاردان سپرد.
سابقه و فعالیت ما حاکی از این بوده که مشتریان محترمی که با ما گام به گام پیش رفته اند دچار مشکلات کمتری از سایرین بوده اند در زمینه قیمت سرویس های داده شده استعلام شما و قیاس قیمت ما با سایر همکاران محترم کافی است تا اعتماد شما صد در صد جلب گردد.
ما مدعی بزرگترین و پرامکانات ترین دفاتر در زمینه فوق هستیم و آرزو می کنیم که روزی کوچکترین واحد از بزرگترین ها باشیم. مشاورین متخصص ما با یک تماس ظرف مدت یک ساعت به حضورتان رسیده و سرویسی ما فوق تصور به شما ارائه خواهند داد.

پیشنهاد ما بازدید شما از مجموعه ی ماست. چرا که با یک بار بازدید از مجموعه ای که مجهز به سیستم CRM می باشد اعتماد شما صد در صد جلب خواهد شد.
در آخر توجه شما را به این نکته جلب می نماییم که کلیه سرویس های این مجموعه رایگان میباشد و در صورت عدم رضایت شما از خدمات ما ( طبق قوانین بین المللی iso ) تمامی هزینه های انجام شده به شما مسترد می شود .

استعلام بگیرید